Diablo 4 z kolejnym zwiastunem pierwszego sezonu. Blizzard przypomina o nadchodzącej walce ze spaczeniem

Diablo 4 Season of the Malignant

Niespełna tydzień temu Blizzard oficjalnie zaprezentował światu szereg konkretnych informacji na temat pierwszego sezonu rozgrywek w Diablo 4. W ramach tego dowiedzieliśmy się wielu konkretów dotyczących fabuły, nowych mechanik czy przepustek sezonowych. Twórcy, chcąc zapewne podkręcić zainteresowanie graczy przed premierą, przygotowali kolejny dynamiczny zwiastun.

Kolejna zapowiedź pierwszego sezonu Diablo 4 przypomina o rychłym starcie

Diablo 4 – trailer pierwszego sezonu rozgrywek

Na dosyć dynamicznie zmontowanym materiale opublikowanym przez Blizzard podsumowano raz jeszcze najważniejsze informacje dotyczące pierwszego sezonu rozgrywek w Diablo 4. Fabuła tegoż opierać się będzie o walkę ze spaczeniem, które toczyć będzie świat Sanktuarium, a zadaniem graczy będzie znalezienie jego przyczyny.

Zwiastun przypomina także o nowych mechanikach jak chociażby „Złośliwych Sercach” czy zupełnie nowych mocach. Nie zabrakło także wzmianki o zupełnie nowym bossie, któremu trzeba będzie stawić czoła w trakcie naszej podróży.

Przeczytaj też: Gry skradanki

Kup Diablo 4

Na koniec przypominamy, że pierwszy sezon rozgrywek w Diablo 4 zatytułowany „Season of the Malignant” wystartuje za niewiele ponad tydzień, bo 20 lipca 2023 roku. Wraz z tym gracze będą mogli odblokowywać kolejne nagrody w ramach płatnej lub darmowej przepustki sezonowej. Zamierzacie stawić czoła spaczeniu w Diablo 4? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.