Blizzard posłuchał graczy? Diablo 4 ma pozwolić na ominięcie kampanii

Diablo 4

Opcja, o którą gracze od lat prosili twórców, najpewniej pojawi się w nadchodzącej odsłonie Diablo. W sieci można znaleźć wiele zrzutów ekranu z gry w wersji beta. Można dopatrzyć się tam wspomnianej wcześniej funkcji, która znacząco ułatwi grę.

Pominięcie kampanii w DIablo 4 to wygoda dla wielu graczy

Diablo 4 ekran wyboru postaci
Diablo 4

Najnowszy wyciek zrzutów ekranu z bety Diablo 4 pozwala zwrócić uwagę na kilka cech nadchodzącej gry od Blizzarda. Wymienić tu można choćby rozbudowany edytor postaci, czy wspomnianą na wstępie opcję pominięcia kampanii fabularnej. Jest to coś, co z pewnością ucieszy fanów tego typu gier. Co tu dużo mówić, fani od dawna nie mogli doczekać się takiego rozwiązania w serii Diablo.

Zobacz też: Kody do GTA SA

Społeczność graczy chodzi nadzwyczajnie o to, aby wraz ze startem kolejnego sezonu nie musieć od nowa pokonywać wszystkich zadań i aktów przewidzianych w owej kampanii. Zwracali na to uwagę szczególnie fani Path of Exile, ale i inni gracze — wspomniana funkcja (o ile zostanie zaimplementowana do finalnej wersji gry) stanowić będzie krok do przodu i duże ułatwienie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.