Season Pass Diablo 4 nie daje wystarczającej ilości Platyny, by kupić nawet najtańszy przedmiot w sklepie

Diablo 4

W Diablo 4 wystartował niedawno pierwszy sezon rozgrywek, w związku z czym gracze mogą między innymi zdobywać kolejne poziomy w przepustce sezonowej. Jak ostatnio się dowiedzieliśmy, specjalna waluta, którą oferują nam twórcy w wersji premium Season Passa, nie pozwoli na zakup kolejnej przepustki. Okazuje się jednak, że to nie koniec złych wieści dotyczących możliwości wykorzystania Platyny w Diablo 4.

Przepustka sezonowa w Diablo 4 oferuje zaledwie 666 sztuk Platyny. Najtańszy przedmiot jest droższy od tej kwoty

Zwiastun Diablo 4 Season of the Malignant

Ostatnio twórcy Diablo 4 mierzą się z wieloma problemami – aktualizacja wprowadzona przed pierwszym sezonem okazała się ogromnym błędem, a krytyka graczy dotycząca różnych aspektów produkcji odbiła się również na ocenie użytkowników w serwisie Metarcritic. Tym razem fani serii zwrócili uwagę na kolejną sprawę, która nie przypadła im do gustu. Okazuje się bowiem, że przepustka sezonowa w Diablo 4 nie tylko nie pozwoli zarobić na kolejną, ale też nie umożliwi zakupu nawet najtańszego przedmiotu w sklepie gry.

Diablo 4 sklep
Jeden z najtańszych przedmiotów w sklepie Diablo 4

Jak dowiedzieliśmy się wcześniej, Season Pass w wariancie premium pozwoli na zdobycie 666 sztuk specjalnej waluty, czyli Platyny. Niestety, nie umożliwi to zakupowych szaleństw graczom, ponieważ najniższa cena za przedmiot w sklepie gry wynosi 800 sztuk Platyny – w tej kwocie możemy przykładowo znaleźć skórkę dla konia. Wychodzi na to, że jeśli chcielibyśmy zakupić taki przedmiot, musielibyśmy wydać dodatkowo 1,99 euro (około 8,85 zł) i zdobyć 200 sztuk waluty.

Diablo 4 Platyna
Ceny Platyny w sklepie Diablo 4

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Diablo 4

Gracze nie są szczególnie zadowoleni z tego powodu, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę samej gry. Dodatkowo użytkownicy Reddita wskazują na to, że w sklepie gry nie ma zbyt wielu ciekawych przedmiotów, więc nawet jeśli chcieliby coś kupić, nie mają dużego wyboru. Na ten moment pozostaje nam jednak obserwować sytuację – być może twórcy odniosą się również do tej kwestii.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.