Teaser dodatku do Diablo 4… po napisach końcowych gry? Intrygujący film rozbudza spekulacje

Diablo 4

Po przeszło dwóch tygodniach od premiery Diablo 4 nie jest przesadnie wielkim zdziwieniem, fakt, że spora część graczy ukończyła już główny wątek fabularny, a co za tym idzie — zobaczyła także napisy końcowe. Okazuje się, że to właśnie na ich końcu znajduje się coś jeszcze, co najwidoczniej umknęło uwadze sporej część graczy. Chodzi bowiem o jedno tajemnicze ujęcie…

Gracze spekulują czym jest tajemniczy przerywnik po napisach Diablo 4

Diablo 4 – napisy końcowe i tajemniczy przerywnik

Temat rozgorzał za sprawą dewelopera — Jamira Blanco — który we wpisie na Twitterze wyznał, że dopiero teraz ludzie odkrywają, że po napisach końcowych znajduje się jeszcze jeden przerywnik filmowy. Jest on nadwyraz krótki, bo trwa zaledwie dwie sekundy i ciężko powiedzieć, co on obrazuje, jednak stał się niesamowitą pożywką dla wszelkiego rodzaju spekulacji.

Najpopularniejszą z nich jest ta, iż na filmiku widać samego Diablo i jest to enigmatyczny teaser do jednego z dwóch dodatków, które mają trafić do Diablo 4. Nie brak też głosów, które mówią, że jest to raczej demoniczna forma Inariusa i to właśnie wokół tego wątku będzie skupiać się jeden z tych dodatków.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Kup Diablo 4

Powstawaniu tego rodzaju teorii sprzyja przede wszystkim fakt, że samo zakończenie Diablo 4 pozostawia pewną furtkę i pozwala na szerokie pole spekulacji. Czy faktycznie ten krótki materiał w jakikolwiek sposób nawiązuje do nadchodzących rozszerzeń? Może to jedynie taka forma zabawy z bardziej dociekliwymi fanami? Zapewne przekonamy się za kilka miesięcy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.