Diablo 4 wkrótce ze wsparciem dla ray tracingu. Nvidia ujawniła, kiedy gra otrzyma aktualizację

Diablo 4

Już na początku roku zapowiedziano, że w marcu Diablo 4 doczeka się wsparcia dla ray tracingu. Nie ujawniono jednak wówczas, kiedy dokładnie to nastąpi. Na szczęście firma Nvidia postanowiła nie trzymać graczy dłużej w niepewności i podzieliła się dokładną datą premiery stosownej aktualizacji.

Ujawniono, kiedy dokładnie Diablo 4 otrzyma wsparcie dla ray tracingu

Diablo 4 – zwiastun ray tracingu

Zgodnie z przekazanymi informacjami Diablo 4 doczeka się wsparcia dla ray tracingu już 26 marca 2024 roku, a więc za niecałe dwa tygodnie. Nvidia niestety nie podzieliła się żadnymi nowymi materiałami, które pozwalałby sprawdzić, jak wspomniana technologia będzie prezentować się w najnowszej odsłonie serii Diablo. Zainteresowanym pozostaje więc czekać na stosowną aktualizację.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pancerze, woda, okna i inne odpowiednio odbijające światło powierzchnie będą teraz wyposażone w dokładne, realistyczne i przezroczyste odbicia ray tracingu, dzięki czemu bitwy w Sanktuarium będą jeszcze bardziej spektakularne.

– zapowiada Nvidia.

Diablo 4 zadebiutowało w czerwcu 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto również przypomnieć, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już pod koniec marca najnowsza odsłona serii Diablo trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

Źródło: VGC

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.