Diablo 4 z ray-tracingiem także na konsolach! Blizzard potwierdza świetne wieści

Diablo 4

Już od dawna wiemy, że ray-tracing trafi do Diablo 4. Aktualizacja ta niemal zbiegnie się z dodaniem gry do Xbox Game Pass. Miło więc, że obsługa śledzenia promieni znajdzie się także na konsolach.

Diablo 4 na konsolach też doczeka się ray-tracingu

Raczej naturalne było, że ray-tracing w Diablo 4 na 100% znajdzie się w wersji na PC. Pewną zagadką były za to wydania na konsolach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz wiemy już, że posiadacze tych platform martwili się niepotrzebnie. Obsługa śledzenia promieni znajdzie się bowiem także w konsolowych wydaniach gry.

Pozostaje pytanie, o które konsole konkretnie chodzi. Na razie śmiało możemy założyć, że wśród nich znajdzie się Xbox Series X, śledzenie promieni nie ominie też pewnie PS5.

Diablo 4 działa też jednakże na słabszych konsolach, w tym tych z poprzedniej generacji. W tym przypadku raczej nie uświadczymy śledzenia promieni.

No ale tak czy inaczej, pozostaje nam już nam tylko czekać na oficjalną aktualizację gry. Ta pojawi się już 26 marca 2024 roku, a więcej szczegółów na jej temat poznamy w przyszłym tygodniu.

Źródło: Twitter / Adam Fletcher

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.