Serwery Diablo 4 z poważnymi problemami. Start pierwszego sezonu pod znakiem kolejek

Diablo 4 Lilith

Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami, wczoraj wystartował pierwszy sezon rozgrywek w Diablo 4, a to oznacza, że gracze mogą od dziś zapoznawać się z zupełnie nową zawartością oferowaną przez twórców. Nie obyło się jednak bez kontrowersji, bo poprzedzająca to wydarzenie aktualizacja nie zaskarbiła sobie sympatii graczy, którzy swoje niezadowolenie zademonstrowali poprzez review bombing. Okazuje się jednak, że nawet to nie zaszkodziło zbyt poważnie produkcji od Blizzarda, bo przy okazji wczorajszego startu sezonu infrastruktura sieciowa czwartej części Diablo złapała konkretną „zadyszkę”.

Problemy z serwerami Diablo 4 przy okazji startu pierwszego sezonu rozgrywek

Diablo 4
Diablo 4

Wraz ze startem pierwszego sezonu rozgrywek w Diablo 4 wielu graczy próbując rozpocząć swoją przygodę, napotkało poważne problemy z infrastrukturą sieciową gry. Wśród najczęściej pojawiających się problemów można wymienić przede wszystkim zbyt długie kolejki (które nie wskazywały nawet czasu oczekiwania) i losowe rozłączanie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

„Szczęśliwcy”, którym udało się rozpocząć przygodę z nowym pierwszym sezonem rozgrywek też liczyć na zbyt komfortową rozgrywkę. Niekiedy mogło być to na tyle uciążliwe, że wymagało od graczy powtarzania od początku niektórych aktywności nawet kilkukrotnie.

Przeczytaj też: Co to jest eGPU?

Blizzard szybko zorientował się, że serwery Diablo 4 borykają się z problemami i w komunikacie poinformował, że bada przyczynę całego zajścia. Dość krótko po opublikowaniu tego oświadczenia, czas oczekiwania w kolejce znacząco się zmniejszyły, jednak nadal występują.

Na moment pisania tego newsa serwery najnowszej gry od Blizzarda są w znacznie lepszej formie. Pozostaje więc mieć nadzieję, że takie pozostaną przez cały nadchodzący weekend.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.