Diablo 4: Vessel of Hatred zapowiedziane! Blizzard prezentuje pierwszy dodatek do gry

Diablo 4 Vessel of Hatred

Właśnie trwa święto fanów gier Blizzarda – Blizzcon. Podczas wydarzenia doczekaliśmy się zapowiedzi pierwszego dodatku do Diablo 4. Tym jest Vessel of Hatred.

Diablo 4: Vessel of Hatred – zapowiedź, termin premiery

Zwiastun Diablo 4: Vessel of Hatred

Diablo 4: Vessel of Hatred zostało dziś zaprezentowane na BlizzConie 2023. DLC wprowadzi do gry nową klasę, tereny do eksploracji, ekwipunek, fabułę i przedmioty.

Akcja dodatku będzie się dziać w regionie Nahantu. Historia skupi się wokół Mefista oraz jego planów wobec Sanktuarium.

Poza tym nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów. Wiadomo jedynie, że DLC zadebiutuje pod koniec 2024 roku.

Zobacz też: Ranking telewizorów 50 cali

I to by było na tyle. Więcej informacji na temat Vessel of Hatred zostanie najpewniej ujawnione w kolejnych dniach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.