Kiedy będzie można pobrać Diablo 4? Blizzard podaje konkretne daty i godziny

Diablo 4 Lilith i Eliasz

Dla wielu osób jedną z najciekawszych premier 2023 roku jest Diablo 4, które zadebiutuje już niebawem, bo dokładnie 6 czerwca. Blizzard od stosunkowo długiego czasu stara się podtrzymywać zainteresowanie graczy, regularnie publikując i ujawniając nowe szczegóły na temat swojej produkcji. Teraz deweloperzy potwierdzili informacje, które powinny zainteresować szczególnie tych, którzy zdecydowali się na przedpremierowy zakup droższych wariantów gry.

Blizzard podaje konkrety na temat wcześniejszego pobierania Diablo 4

Hell's gates will soon be open 🔥

Are you ready?

Pre-purchase the #DiabloIV Ultimate Edition to enter Sanctuary early on 6.1.23. pic.twitter.com/N8clVzxPFw

— Diablo (@Diablo) May 25, 2023

Hell's gates will soon be open 🔥

Are you ready?

Pre-purchase the #DiabloIV Ultimate Edition to enter Sanctuary early on 6.1.23. pic.twitter.com/N8clVzxPFw

— Diablo (@Diablo) May 25, 2023

Zgodnie z informacjami przekazanymi na Twitterze wcześniejsze pobieranie Diablo 4 zostanie włączone w naszej strefie czasowej już 31 maja 2023 roku o godzinie 1:00. 2 czerwca o tej samej porze wszyscy, którzy zakupili wydania z dopiskiem Ultimate oraz Deluxe będą mogli rozpocząć swoją przygodę w ramach wcześniejszego dostępu do pełnej wersji gry.

Oczywiście wszyscy pozostali będą mogli zmierzyć się przebudzoną Lilith w dniu globalnej premiery, a więc jak zostało to już wspomniane – 6 czerwca 2023 roku.

Przeczytaj też: Mikrofon do nagrywania — najlepsze modele

Dla wielu osób będzie to niezwykle ważne wydarzenie, w końcu od premiery poprzedniej odsłony spod tego cyklu minęło już ponad 10 lat. Pozostaje więc mieć nadzieję, że deweloperzy, którzy ostatnie miesiące poświęcali na dopracowywanie tej produkcji, nie zawiodą oczekiwań graczy i dowiozą jak najlepszą historię w świecie Sankturaium.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.