Diablo 4 trafi do Xbox Game Pass. Co musisz wiedzieć o grze?

Diablo 4 Xbox Game Pass

Diablo 4 już wkrótce wzmocni abonament Xbox Game Pass. Z tej okazji Microsoft opublikował krótki poradnik z podstawami, które musimy poznać przed zaczęciem zabawy. Warto więc koniecznie na nie spojrzeć!

Diablo 4 w Xbox Game Pass – wskazówki

Diablo 4 instalacja Xbox Game Pass
Poradnik instalacji Diablo 4 na PC

Powoli nadchodzi czas, w którym będziemy mieli okazję zagrać w Diablo 4 przez Xbox Game Pass. Dlatego też na oficjalnym blogu Microsoftu pojawił się szereg wskazówek, który pomoże nam rozpocząć zabawę z grą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

I tak wydaje się, że proces instalacji sprawi najwięcej trudności użytkownikom PC. Do poprawnego działania gry będą bowiem potrzebować również aplikacji Battle.net, której to konto będzie musiało być połączone z kontem Microsoftu. Dopiero po wykonaniu tego procesu będzie istniała możliwość przejścia do właściwego pobierania Diablo 4.

Poza tym Xbox przypomina także, że do czerpania radości z Diablo 4 nie potrzeba znać poprzednich odsłon cyklu. Akcja gry dzieje się kilka dekad po wydarzeniach z Diablo 3 oraz wprowadza do fabuły cyklu nowe postacie.

Następnie standardowo – gameplay. Diablo 4 to gra cRPG z izometrycznym rzutem kamery, w którym wykorzystamy nasze umiejętności oraz sprzęt, aby uchronić świat przed demonami. Rozgrywka polega na przemierzaniu generowanych proceduralnie lochów, dzięki czemu zaliczymy kolejne postępy w fabule i zdobędziemy coraz to lepsze wyposażenie.

Produkcja tego typu byłaby niekompletna bez klas. Diablo 4 oferuje ich aż 5, a są to: Barbarzyńca, Druid, Nekromantka, Łotrzyca oraz Czarodziejka. Każda z nich posiada odrębny zestaw umiejętności, dzięki czemu możemy wybrać ją na podstawie naszych osobistych preferencji.

Na koniec najważniejsze. Diablo 4 pojawi się w Xbox Game Pass już 28 marca 2024 roku, czyli dokładnie za 2 dni!

Źródło: Xbox Wire

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.