W Diablo 4 zawitał Zimowy Pomór! Blizzard zaprasza na wyjątkowo mroźne wydarzenie w grze

diablo 4 zimowy pomór

Blizzard regularnie aktualizuje Diablo 4, nie tylko wprowadzając poprawki czy ulepszenia, ale także różne nowości. Tym razem twórcy mają natomiast dla graczy specjalne wydarzenie. W Diablo 4 rusza bowiem Zimowy Pomór – event, który sprawia, że Sanktuarium zastyga w trwodze!

Blizzard rusza z wydarzeniem Zimowy Pomór w Diablo 4

Zimowy Pomór w Diablo 4

Już niebawem do Diablo 4 trafi kolejna duża aktualizacja. Tym razem gracze otrzymają czasowe wydarzenie, które sprawi, że w Sanktuarium zapanuje prawdziwie mroźny klimat. Event o nazwie Zimowy Pomór pozwoli bowiem zawalczyć w Sferze Sezonowej między innymi z zamrożonymi demonami. Aby zanurzyć w nich swoje miecze, należy odwiedzić Kiowosad i znaleźć barda Gileona.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Diablo 4 urozmaici także Zimowy Rynek, jednak to gracze będą musieli zadbać o jego udekorowanie i wprowadzenie świątecznej atmosfery. Aby tego dokonać, będzie trzeba udać się na Strzaskane Szczyty i „wypatroszyć bladoniebieskie Morowe Potwory z morowych fragmentów, zniszczyć krwawe sterty ludzkich wnętrzności znane jako Zamrożone Truchła, by odzyskać utracone pamiątki, i zakończyć straszliwe obchody potworów – Pomorową Hulankę”.

diablo 4 zimowy pomór
Diablo 4 – akcesoria związane z Zimowym Pomorem

Miłośnicy Diablo 4, którzy zmierzą się z Morowymi Potworami i ukarzą je za skalanie mieszkańców Strzaskanych Szczytów, staną również do walki z sadystycznym Horrorem w Szkarłacie. Po zdobyciu odpowiednich morowych fragmentów, pamiątek i innych zasobów, elementy będzie można wymienić na zimowe dowody, które posłużą jako waluta do zakupu między innymi trofeum wierzchowca czy na plecy dla poszczególnych klas.

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł

Zimowy Pomór rozpocznie się w Diablo 4 dzisiaj, czyli 12 grudnia 2023 o godzinie 19:00 czasu polskiego. Wydarzenie zakończy się 2 stycznia. Na koniec przypomnijmy jeszcze, że tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz na Xboxach Series X|S.

Źródło: Blizzard

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.