Diablo Immortal – preload już ruszył. Twórcy wyjaśniają kwestię przenoszenia postępów na PC

Diablo Immortal

Miesiąc temu poznaliśmy wymagania sprzętowe Diablo Immortal i jednocześnie dowiedzieliśmy się, że gra pojawi się na rynku wraz z polskimi napisami. Premiera gry Blizzarda jest zapowiedziana na 2 czerwca 2022 roku, więc deweloperzy ujawniają pierwsze informacje o tym, jak będzie wyglądał start produkcji.

REKLAMA
Diablo Immortal – zwiastun

Pierwsze i najważniejsze – ruszył preload Diablo Immortal. Kolejną część kultowej serii mogą pobierać już posiadacze komputerów osobistych za pomocą dedykowanej platformy Battle.net. Tytuł ma zostać uruchomiony początkowo w formie otwartych beta testów dokładnie 2 czerwca o 19:00 czasu polskiego na wspomnianej platformie, więc zostało jeszcze trochę czasu, aby pobrać pliki gry na dysk. Dla telefonów mobilnych z systemem Android i iOS nie przewidziano przedwczesnego pobierania.

Sprawdź także: Szczegóły o nowym Xbox Keystone

Blizzard rozwiał także wszelkie wątpliwości dotyczące przenoszenia postępów na komputerach osobistych. Jeśli weźmiemy udział w otwartej becie na PC, a po pewnym czasie gra wyjdzie z fazy testów, to bez jakichkolwiek komplikacji utworzona przez nas postać czy zebrane wcześniej przedmioty znajdą się w pełnej wersji Diablo Immortal.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!