Diablo Immortal – preload już ruszył. Twórcy wyjaśniają kwestię przenoszenia postępów na PC

Diablo Immortal

Miesiąc temu poznaliśmy wymagania sprzętowe Diablo Immortal i jednocześnie dowiedzieliśmy się, że gra pojawi się na rynku wraz z polskimi napisami. Premiera gry Blizzarda jest zapowiedziana na 2 czerwca 2022 roku, więc deweloperzy ujawniają pierwsze informacje o tym, jak będzie wyglądał start produkcji.

Diablo Immortal – zwiastun

Pierwsze i najważniejsze – ruszył preload Diablo Immortal. Kolejną część kultowej serii mogą pobierać już posiadacze komputerów osobistych za pomocą dedykowanej platformy Battle.net. Tytuł ma zostać uruchomiony początkowo w formie otwartych beta testów dokładnie 2 czerwca o 19:00 czasu polskiego na wspomnianej platformie, więc zostało jeszcze trochę czasu, aby pobrać pliki gry na dysk. Dla telefonów mobilnych z systemem Android i iOS nie przewidziano przedwczesnego pobierania.

Sprawdź także: Szczegóły o nowym Xbox Keystone

Blizzard rozwiał także wszelkie wątpliwości dotyczące przenoszenia postępów na komputerach osobistych. Jeśli weźmiemy udział w otwartej becie na PC, a po pewnym czasie gra wyjdzie z fazy testów, to bez jakichkolwiek komplikacji utworzona przez nas postać czy zebrane wcześniej przedmioty znajdą się w pełnej wersji Diablo Immortal.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.