Powstała książka kucharska inspirowana Diablo! W środku masa przepisów dla miłośników serii

diablo książka kucharska

Diablo to seria, którą uwielbiają gracze na całym świecie. Znane ze swojego mrocznego klimatu produkcje Blizzarda mają liczne grono wiernych fanów. Niebawem na rynku pojawi się książka kucharska, która może zainteresować miłośników przygód w Sanktuarium.

Książka kucharska inspirowana Diablo już niedługo w sprzedaży

Jak informuje na platformie X (dawny Twitter) Andy Lunique, już niebawem na rynku pojawi się ciekawa pozycja, która może zainteresować entuzjastów przygód w Sanktuarium. 21 listopada 2023 wydana zostanie bowiem książka kucharska inspirowaną serią Diablo, w której znajdziemy aż 60 przepisów kulinarnych. Jak mówi opis, w środku znajdzie się coś na każdą okazję.

książka kucharska diablo przepis
Jeden z przepisów z książki kucharskiej inspirowanej Diablo

Przedstawione w książce dania mają być inspirowane kultowymi lokalizacjami takimi jak Kehjistan, Westmarch i The Dreadlands. Ponadto nawiązywać mają do potworów i wrogów, a także ulubionych przez graczy postaci – Rzeźnika, Diablo czy Archanioła Tyraela. Zgodnie z opisem, przepisy są odpowiednie zarówno dla bardziej, jak i mniej doświadczonych kucharzy.

Zobacz też: Ranking telewizorów 50 cali

Książka jest aktualnie dostępna w przedsprzedaży na Amazonie. Niestety, na ten moment nie zostały podane żadne informacje na temat wydania w języku polskim. Wiemy za to, że książka w twardej oprawie wyceniona została na 32,54 dolara (około 135 złotych). Ebook jest natomiast dostępny w cenie 15,99 dolara (około 66 złotych).

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.