Dicey Dungeons na dniach trafi do Xbox Game Pass

Dicey Dungeons

Właśnie dowiedzieliśmy się, że już wkrótce do Xbox Game Pass zawita kolejna niezapowiedziana wcześniej gra. Tym razem mowa o Dicey Dungeons, czyli niezależnej produkcji będącej połączeniem karcianki i roguelike’a. Brzmi całkiem ciekawie!

REKLAMA

Dicey Dungeons wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Dicey Dungeons

W Dicey Dungeons wcielamy się w postać… chodzącej kostki do gry. Naszym zadaniem jest nic innego, jak przetrwanie w niebezpiecznych lochach, mając do dyspozycji jedynie bardzo nietypowy oręż. Głównym antagonistą opowieści jest Lady Luck – bogini fortuny we własnej osobie.

Gra Dicey Dungeons trafi do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej Xboxowej premiery, czyli 11 listopada 2021 roku. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!