Disney Dreamlight Valley będzie regularnie aktualizowane. Znamy plany twórców na początek 2023 roku

Disney Dreamlight Valley

Gameloft nie planuje prędko zostawić społeczności swojej nowej gry. Disney Dreamlight Valley cieszy się sporą popularnością, a dziesiątki znanych postaci Disneya to doskonały sposób dla wielu graczy, żeby przenieść się do czasów swojego dzieciństwa.

Plany rozwoju Disney Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley Roadmap
Roadmapa Disney Dreamlight Valley

W ramach transparentnej komunikacji ze swoją społecznością Gameloft opublikował listę darmowych aktualizacji, które w kolejnych miesiącach trafią do Disney Dreamlight Valley. Pierwsza z nich pojawi się już w lutym, kiedy do gry zawitają Mirabel z Encanto i Olaf z Frozen.

Równie ważne aktualizacje przyniosą kwiecień oraz początek lata. Simba zaszczyci graczy swoją obecnością, a razem z nim zadebiutuje nowa kraina inspirowana Królem Lwem. Motywem przewodnim kwietniowego patcha będą parki rozrywki, co ma podobno otworzyć graczy na wiele nowych możliwości modyfikacji swoich kryjówek.

Przeczytaj też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Fani Disney Dreamlight Valley powinni być zadowoleni z takiego rozwoju wydarzeń. Same nowe postaci i lokacje wydają się bardzo ekscytujące, ale cieszy przede wszystkim fakt, że Gameloft planuje aktualizacje na cały rok 2023.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z