Epic Mickey z Nintendo Wii otrzyma remake. Zapowiedziano Disney Epic Mickey: Rebrushed

Disney Epic Mickey: Rebrushed

Epic Mickey to trójwymiarowa platformówka stworzona przez Warrena Spectora – współautora serii Deus Ex – i założonego przez niego studia Junction Point. Wielu graczy nie miało jednak okazji zapoznać się ze wspomnianą produkcją, ponieważ tytuł trafił wyłącznie na Nintendo Wii. Już niedługo się to zmieni, ponieważ na rynek zmierza Disney Epic Mickey: Rebrushed.

Disney Epic Mickey: Rebrushed zmierza na PC i konsole. Pierwszy zwiastun i szczegóły remake’u

Disney Epic Mickey Rebrushed – zwiastun

Zgodnie z zapowiedziami Disney Epic Mickey: Rebrushed to remake wspomnianego Epic Mickey z 2010 roku. Odświeżona wersja produkcji Warrena Spectora i studia Junction Point ma zadebiutować w 2024 roku, ale dokładna data premiery pozostaje tajemnicą. Jak wspomnieliśmy wyżej, trójwymiarowa platformówka wydana oryginalnie na Nintendo Wii wreszcie będzie miała okazję trafić do szerszego grona odbiorców.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Disney Epic Mickey: Rebrushed zmierza bowiem nie tylko na Nintendo Switch, ale także na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Remake zaoferuje zarówno „ulepszoną grafiką w klasycznej scenerii”, jak i „zaawansowaną rozgrywką z nowymi umiejętnościami”. Gracze mogą również liczyć na „wciągającą fabułę” i „ulepszone sterowanie”.

Wraz z zapowiedzią do sieci trafił także pierwszy zwiastun Disney Epic Mickey: Rebrushed. We wspomnianym materiale zabrakło niestety fragmentów rozgrywki. Rzućcie jednak okiem na rzeczony trailer i dajcie znać, czy zamierzacie zagrać w remake Epic Mickey z Nintendo Wii.

Źródło: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.