Disney & Marvel Games Showcase już dziś. Szykuje się krótki, choć ciekawy pokaz

Marvel's Midnight Suns

Disney & Marvel Games Showcase jest wydarzeniem, podczas którego różne studia skupione wokół tych dwóch marek zaprezentują produkcje wzbogacające uniwersa obu tych firm. Tegoroczny pokaz będzie pierwszym w historii i mimo że krótki, to może obfitować w wiele ciekawych tytułów, które powinny zainteresować wielu graczy. Gospodarzem imprezy ma być Blessing Adeoye Jr., czyli współautor popularnych podcastów Kinda Funny.

REKLAMA

Disney & Marvel Games Showcase potrwa niespełna 22 minuty

Disney & Marvel Games Showcase
Plakat Disney & Marvel Games Showcase

Wydarzenie Disney & Marvel Games Showcase rozpocznie się dzisiaj o godzinie 22:00 i potrwa niewiele ponad 22 minuty. Według pierwszych informacji podczas tego eventu zapowiedziane zostaną nowe gry ze świata Gwiezdnych Wojen, Marvela czy Pixara. Na ten moment potwierdzone oficjalnie są pokazy takich tytułów jak Marvel’s Midnight Suns, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oraz Disney Dreamlight Valley. Ponadto ujawniona ma zostać nowa produkcja studia Skydance New Media, której fabuła toczyć się będzie właśnie w uniwersum Marvela.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Organizatorzy nie zdradzili czy poza wymienionymi wyżej grami pojawi się coś jeszcze. Wiele mówi się o nowych informacjach dotyczących takich gier jak Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu czy Star Wars Jedi: Ocalały, choć zdaje się, że są to tylko pobożne życzenia. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć poprzez oficjalne kanały Marvela oraz Disneya na Twitchu, YouTube, Twitterze czy Facebooku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!