DLC do Far Cry 5 za darmo dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate. Miły gest ze strony Microsoftu

Far Cry 5 Mroczne Godziny DLC

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą liczyć na kolejną konkretną promocję, w ramach której otrzymają coś zupełnie za darmo. Teraz Microsoft udostępnił swoim abonentom DLC zatytułowane „Mroczne Godziny” do Far Cry 5, którego regularna cena w Xbox Store to 49,99 zł. Oczywiście, użytkownicy wspominanego abonamentu mogą go odebrać bez żadnych opłat, lecz promocja ta nie będzie trwała wiecznie.

DLC „Mroczne Godziny” do Far Cry 5 za darmo w ramach Xbox Game Pass Ultimate

Far Cry 5 DLC Mroczne Godziny Xbox Game Pass Ultimate
Darmowe DLC do Far Cry 5 w ramach korzyści Xbox Game Pass Ultimate

Aby odebrać darmowe DLC „Mroczne Godziny” do Far Cry 5 należy poprzez przeglądarkę przejść do Xbox Store i odwiedzić kartę wspomnianego produktu. Po uprzednim zalogowaniu do konta z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate należy po prostu wcisnąć przycisk POBIERZ. Po wykonaniu tych kroków DLC zostanie dodane do naszego konta, a my będziemy mogli cieszyć się zupełnie nową przygodą.

Owo DLC można również zgarnąć w zakładce Korzyści, która dostępna jest w aplikacji Xbox na komputerach z Windowsem oraz w zakładce Xbox Game Pass na konsolach.

Przeczytaj też: Gry z otwartym światem

DLC „Mroczne Godziny” pozostanie darmowy w ramach Xbox Game Pass Ultimate do 24 kwietnia 2023 roku. Oznacza to, że — przynajmniej w teorii — nie trzeba się śpieszyć z odbiorem, jednak lepiej zrobić to zawczasu. Na koniec warto podkreślić, że bezpłatny dostęp do rozszerzenia przeznaczony jest dla wersji na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.