DLC do Mass Effect i Dragon Age za darmo. EA rozdaje rozszerzenia i usuwa punkty BioWare

Mass Effect 2

Serie Dragon Age i Mass Effect otrzymały swego czasu wiele ciekawych, fabularnych rozszerzeń, za które fani marki musieli płacić. Electronic Arts rozdaje teraz rzeczone DLC za darmo, ponieważ zaczyna wycofywać punkty BioWare – walutę, dzięki której można było kupować dodatki na PC.

Dodatki fabularne do Mass Effect 2 i 3, a także Dragon Age 2 oraz Origins za darmo na Originie

Mass Effect 2 – Shadow Broker DLC

W ramach wycofywania się z punktów BioWare na platformie Origin (zmiany te nie dotyczą posiadaczy konsol), wydawca postanowił rozdać „większość DLC” do Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, Mass Effect 2 czy Mass Effect 3 za darmo. Wystarczy przejść na wyżej wymienioną platformę i przypisać je do konta z poziomu sklepu.

Sprawdź też: Najlepsza kierownica do PS5

Punkty BioWare zdobywane za osiągnięcia możemy wydawać do 11 października tego roku – dużo opcji nie zostało, bo przeznaczyć je można m.in. na specjalne pakiety dotyczące trybu online do Mass Effect 3. Po tym dniu wszystkie niewykorzystane punkty przepadną.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.