Dokument o The Last of Us 2 z datą premiery! Wraz z nim do gry trafią 2 nowe skiny

The Last of Us 2 Ellie

Zapowiedziany już jakiś czas temu dokument o tworzeniu The Last of Us 2 dostał swoją datę premiery. Co ciekawe, wraz z nim do gry trafią 2 nowe skórki. Całość została ogłoszona niedawno przez Naughty Dog.

Grounded II: Making The Last of Us Part II – data premiery

Grounded II: Making The Last of Us Part II znajdował się w przygotowywaniu już od jakiegoś czasu. Teraz dowiedzieliśmy się, że dokument trafi na YouTube już 2 lutego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatkowo gracze posiadający The Last of Us 2 będą mogli obejrzeć go w grze. Będzie on częścią patcha dla zremasterowanej wersji gry na PS5, gdzie wraz z nim trafią do niej 2 nowe skórki dla Ellie i Abby.

Warto wspomnieć, że film o powstawaniu gry omal nie został anulowany. Jego nagrywanie przeszkodziła bowiem przedwcześnie epidemia koronawirusa. Materiał udało się jednak złożyć w całość, która potrwa 85 minut.

Przypomnijmy, że The Last of Us 2 zostało wydane w 2020 roku na PS4. Produkcja ta niedawno doczekała się także zremasterowanej wersji na PS5.

Źródło: Eurogamer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.