Doładowanie 25 zł na Steam za zakup batoników KitKat lub Lion w Żabce! Popularna promocja powraca

Żabka promocja Lion KitKat

W 2023 roku sieć sklepów Żabka zaskoczyła niektórych, oferując kody na doładowania 25 zł za zakup określonej liczby butelek wody, batoników lub płatków śniadaniowych. Okazało się, że tego rodzaju akcje były na tyle popularne, że w tym roku otrzymaliśmy kolejne takie okazje. Tym razem kody będzie można dostać zakup kolejnych słodyczy.

Żabka zachęca do zakupu batoników KitKat lub Lion i zgarnięcia doładowań w wysokości 25 zł na Steam!

Steam
Steam

Najnowsza promocja dostępna w sieci sklepów Żabka znowu daje możliwość zgarnięcia kodu doładowującego nasz portfel na Steamie kwotą 25 zł. Tym razem, aby zyskać taką możliwość, należy kupić aż 8 batonów marki KitKat lub Lion. Plusem takiego rozwiązania jest fakt, że możemy wybierać dowolne smaki, więc zdecydowana większość chętnych powinna znaleźć tutaj „coś dla siebie”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście nie można przy tym zapomnieć, że promocja wymaga od nas zeskanowania kodu w naszej aplikacji Żappka. Bez tego kupione łakocie nie naliczą się do „konkursu” i kod na 25 zł przejdzie nam obok nosa.

Steam
Steam

Akcja trwa dokładnie do 23 kwietnia 2024 roku, a więc jeszcze przez 5 najbliższych dni będziecie mogli wybrać się do najbliższego sklepu i zaopatrzyć się w konkretny zapas słodyczy. Warto też podkreślić, że akcja jest nieodnawialna, więc na jednym koncie można odebrać taką nagrodę tylko raz. No i najważniejsze w tym przypadku jest to, że do wydania jest 2000 kodów, więc tym bardziej warto się pośpieszyć.

Nie jest to może najzdrowsza forma konkursu, ale ktoś, kto w ciągu dnia potrzebuje dodatkowego „zastrzyku energii”, może w tym przypadku połączyć przyjemne z pożytecznym. Ciekawe tylko, jakie produkty następnym razem będą objęte taką akcją ze strony Żabki.

Źródło: Własne

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.