Dragon Age: Dreadwolf z konkretami! To Dragon Age 4 od BioWare

Dragon Age Dreadwolf

Już bardzo długo nie usłyszeliśmy nic ciekawego na temat nowego Dragon Age. Twórcy karmili nas przez ostatnie kilkanaście miesięcy grafikami i dopiero teraz BioWare – we współpracy z Electronic Arts – uznało, że jest gotowe powiedzieć światu coś więcej o nadchodzącym RPG-u fantasy.

REKLAMA

O Dragon Age: Dreadwolf będzie w najbliższym czasie bardzo głośno

May the Dread Wolf take you.

Your newest adventure begins in Dragon Age: #Dreadwolf. pic.twitter.com/riYYZXS7O1

— Dragon Age (@dragonage) June 2, 2022

May the Dread Wolf take you.

Your newest adventure begins in Dragon Age: #Dreadwolf. pic.twitter.com/riYYZXS7O1

— Dragon Age (@dragonage) June 2, 2022

Fani twórczości BioWare mają sporo powodów do radości, ponieważ wraz z początkiem czerwca 2022 roku kanadyjscy deweloperzy rozpoczynają promocję swojej nowej produkcji o nazwie Dragon Age: Dreadwolf (polski tytuł brzmi to „Dragon Age: Straszliwy Wilk”). Produkcja ta jest ukłonem w stronę fanów serii, ponieważ nawiązuje ona do postaci elfa o imieniu Solas (a dokładniej do jego przezwiska Dreadwolf), który w nowym Dragon Age będzie antagonistą.

Sprawdź także: Data prezentacji Call of Duty: Modern Warfare 2

Kiedy premiera Dragon Age: Dreadwolf? Na ten moment dokładna data nie jest znana, ale wiele wskazuje na to, że zostanie ona ujawniona jeszcze w tym roku — studio zapowiedziało jednak, że gra na pewno nie trafi na rynek w 2022. BioWare dodało też, że więcej szczegółów o swojej produkcji zdradzi w nadchodzących miesiącach. Natomiast Jeff Grubb z redakcji VentureBeat uważa, że „Dragon Age 4” zadebiutuje w 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!