Dragon Age: The Veilguard z „rozbudowanym” systemem transmogryfikacji! BioWare ujawnia kolejne szczegóły

Dragon Age: The Veilguard Harding

W Dragon Age: The Veilguard gracze będą mogli w pełni dostosować poziom trudności do własnych potrzeb. BioWare najwyraźniej nie zamierza jednak zwalniać tempa, ponieważ w sieci pojawiły się kolejne informacje na temat wspomnianej produkcji. Deweloperzy m.in. potwierdzili, że w nadchodzącej odsłonie serii nie zabraknie funkcji, dzięki której personalizacja wyglądu bohatera będzie znacznie łatwiejsza.

W Dragon Age: The Veilguard nie zabraknie transmogryfikacji, ale w kwestii pancerzy będą pewne ograniczenia

Dragon Age: The Veilguard – gameplay

Mowa tutaj oczywiście o systemie transmogryfikacji, który w Dragon Age: The Veilguard – zgodnie z przekazanymi informacjami – ma być „rozbudowany”. Dzięki wspomnianej funkcji gracze będą mogli przypisać do noszonego pancerza wygląd innej posiadanej zbroi bez wpływu na statystyki. Co ważna, użytkownicy będą mogli w ten sposób personalizować wygląd zarówno głównego bohatera, jak i jego towarzyszy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

BioWare wspomniało także o pewnych ograniczeniach w systemie pancerzy. Deweloperzy zapowiadają, że „duża część” zbroi dostępnych w Dragon Age: The Veilguard będzie zarezerwowana dla konkretnych klas postaci. Gracze nie będą mogli więc ubrać swojego wojownika w strój przeznaczony dla np. dla łowcy czy maga.

Na koniec warto przypomnieć, że Dragon Age: The Veilguard zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach jesienią 2024 roku. BioWare nadal nie ujawniło jednak dokładnej daty premiery nowej odsłony popularnej serii.

Źródło: Game Informer

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.