Dragon Ball FighterZ na PC od jutra w Xbox Game Pass

Dragon Ball FighterZ

Kilka dni temu poznaliśmy gry w Xbox Game Pass na drugą połowę lutego. Według rozpiski jutro do usługi Microsoftu miały zawitać dwie gry, ale teraz okazuje się, że tego dnia w subskrypcji pojawi się jeszcze Dragon Ball FighterZ na PC. Co tu dużo mówić: to bardzo miła niespodzianka.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Dragon Ball FighterZ na PC zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ to klasyczna bijatyka 2.5D z bohaterami z tytułowego uniwersum. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy; zabawa skupia się na rozgrywaniu pojedynków trzema postaciami, pomiędzy którymi można się wygodnie przełączać w trakcie walki.

Dragon Ball FighterZ na PC zasili bibliotekę Xbox Game Pass już jutro, czyli 24 lutego 2022 roku. Na koniec warto wspomnieć, że gra w wersji na konsole (Xbox One, Xbox Series X|S) i chmurę figuruje w abonamencie od dawna. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z