Dragon Ball Xenoverse i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Dragon Ball Xenoverse

Kolejny weekend zbliża się wielkimi krokami, dlatego też zgodnie z tradycją Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Podobnie jak w zeszłym tygodniu, tak i tym razem posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję sprawdzić za darmo trzy produkcje. W najbliższych dniach użytkownicy przetestują Dragon Ball Xenoverse, Just Die Already oraz Overcooked! All You Can Eat. Warto jednak zaznaczyć, że ostatni z wymienionych tytułów zawiera odświeżone wersje dwóch odsłon serii Overcooked.

Dragon Ball Xenoverse, Just Die Already i Overcooked! All You Can Eat za darmo w ramach Xbox Free Play Days (10-13 listopada)

Overcooked! All You Can Eat – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych produkcji i podobnie jest także w tym tygodniu. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 13 listopada, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Kody do GTA 4

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy w najbliższy weekedn zamierzacie sprawdzić jedną z wymienionych wyżej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.