Dragon Ball Xenoverse i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Dragon Ball Xenoverse

Kolejny weekend zbliża się wielkimi krokami, dlatego też zgodnie z tradycją Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Podobnie jak w zeszłym tygodniu, tak i tym razem posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję sprawdzić za darmo trzy produkcje. W najbliższych dniach użytkownicy przetestują Dragon Ball Xenoverse, Just Die Already oraz Overcooked! All You Can Eat. Warto jednak zaznaczyć, że ostatni z wymienionych tytułów zawiera odświeżone wersje dwóch odsłon serii Overcooked.

Dragon Ball Xenoverse, Just Die Already i Overcooked! All You Can Eat za darmo w ramach Xbox Free Play Days (10-13 listopada)

Overcooked! All You Can Eat – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych produkcji i podobnie jest także w tym tygodniu. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 13 listopada, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Kody do GTA 4

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy w najbliższy weekedn zamierzacie sprawdzić jedną z wymienionych wyżej produkcji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z