Dragon’s Dogma 2 doczekała się kolejnej aktualizacji, ale nie takiej, jakiej oczekiwali gracze…

Dragon's Dogma 2

Dragon’s Dogma 2 obecna jest na rynku od prawie dwóch miesięcy i teoretycznie każdy, kto miał ograć tę pozycję, zdążył już to zrobić. Z drugiej strony wiele osób postanowiło przejść tę pozycję więcej niż jeden raz, a to oznacza, że ci, którzy bawią się w tej produkcji na PC, muszą robić przy tragicznej wręcz optymalizacji. Capcom najwidoczniej ma inne priorytety, bo gra doczekała się kolejnej aktualizacji, która kolejny raz rozczarowuje.

Dragon’s Dogma 2 nadal nie doczekała się optymalizacji

Najnowsza aktualizacja do Dragon’s Dogma 2 do najbardziej okazałych nie należy, bo w zasadzie nie zmienia nic poza naprawą parę błędów, które mogły blokować progres niektórych zadań. Dodatkowo nie mogło zabraknąć niezwykle konkretnych „różnych poprawek błędów”. To w zasadzie tyle, nic więcej gracze nie otrzymali, a od ostatniego wydanego patcha minęło równo 20 dni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W komentarzach pod postem zamieszczonym powyżej zebrało się sporo pytających, kiedy wreszcie Capcom weźmie się za optymalizację Dragon’s Dogma 2. Wiele osób postrzega to jako poważne zaniedbanie ze strony twórców, którzy po prostu pokpili sobie sprawę, bo gra i tak sprzedała się całkiem dobrze.

Ciężko powiedzieć, czemu Capcom ignoruje wszelkie głosy społeczności, które nawołują do wprowadzenia do gry lepszej optymalizacji. Możliwe, że brak odpowiednie ekipy powoli pracują nad jakąś dużą aktualizacją, ale umówmy się — brak komunikacji w tej sprawie też nie jest czymś, czego oczekują gracze. Trzeba więc czekać…

Źródło: dragonsdogma.com, Twitter/X": Dragon's Dogma 2

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.