Dragon’s Dogma 2 sprzedaje się rewelacyjnie! Mocny wynik tytułu, który jeszcze nie miał swojej premiery

Dragon's Dogma 2

Dragon’s Dogma 2 od Capcomu to kontynuacja ciepło przyjętej gry RPG z 2012 roku. Tytuł zapowiada się na jedną z ciekawszych premier w najbliższym okresie. Wiedzą o tym przede wszystkim gracze, którzy tłumnie rzucili się do kupna produkcji na platformie Steam, dzięki czemu uplasowała się ona na całkiem wysokiej pozycji sprzedażowej.

Dragon’s Dogma 2 wśród najlepiej sprzedających się gier na Steamie

Dragon’s Dogma 2 to pozycja, która, pomimo że jeszcze nie zadebiutowała, to już zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się gier na Steamie w Stanach Zjednoczonych. Tytuł uplasował się dokładnie na 9 pozycji owego zestawienia. Oznacza to, że gracze pokładają ogromne nadzieje w nadchodzącej produkcji Capcomu i z niecierpliwością wyczekują premiery gry.

Druga odsłona Dragon’s Dogma pojawi się na półkach sklepowych dokładnie 22 marca 2024 roku, prawie 12 lat po debiucie części pierwszej. Warto tutaj wspomnieć, że gra niestety nie otrzyma polskiej wersji językowej. Jednakże poza tym mankamentem, pozycja zapowiada się na ucztę dla koneserów RPG akcji osadzonych w świecie fantasy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PCGamesN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.