Dragon’s Dogma 2 z klimatycznym wprowadzeniem do historii. Capcom nakręca zainteresowanie przed premierą

Dragon's Dogma 2 Arisen

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery Dragon’s Dogma 2, czyli kontynuacji cyklu zapoczątkowanego w 2013 roku przez Capcom. Japoński wydawca i producent najwidoczniej zdaje sobie sprawę z tego, jak dużym zainteresowanie cieszy się ta produkcja wśród nowych graczy, dlatego też przygotował całkiem ciekawy materiał, który stanowi swoiste wprowadzenie do realiów cyklu. Oglądając udostępniony film, jedno trzeba przyznać — twórcy tej gry wiedzą co znaczy słowo „rozmach”.

Dragon’s Dogma 2 z materiałem wprowadzającym w realia świata przedstawionego

Dragon’s Dogma 2 – wprowadzenie do gry

Ujawniony zwiastun stanowi tak naprawdę wprowadzenie graczy w kwestie fabularne i narracyjne, z jakimi będą musieli zmierzyć się podczas przygody w Dragon’s Dogma 2. Wszystko jest wyłożone w bardzo przystępnej formie, dzięki czemu określenie swojej roli w kołach historii opisanej przez Capcom jest bardzo proste.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatkowo dowiadujemy się kilku ciekawych informacji na temat Pawnów, czyli dodatkowych postaci NPC, które będą pomagać nam w trakcie naszej przygody. Jednocześnie Capcom podjął w tym materiale kwestię różnorodności terenu oraz miast, jaki przyjdzie nam odwiedzić podczas swojej przygody. Oczywiście nie mogło zabraknąć wzmianek o zagrożeniach, jakie będą czekać na głównego bohatera. W tym przypadku Capcom przygotował naprawdę dość rozbudowany wachlarz przeciwników, którzy wymagać będą od nas indywidualnego podejścia.

Dragon's Dogma 2
Dragon’s Dogma 2

Warto też zaznaczyć, że wszystko zostało opakowane w bardzo zgrabne ujęcia podkreślające urok Dragon’s Dogma 2, a dodatkowego klimatu dodaje tutaj narrator, którym jest sam Ian McShane. Wszystko to sprawia, że cały materiał ogląda się niezwykle przyjemnie, oczekując na premierę pełnej wersji gry.

Ta zaplanowana została na 22 marca 2024 roku. Dragon’s Dogma 2 zadebiutuje na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Zamierzacie sprawdzić nadchodzące dzieło Capcomu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.