Dragon’s Dogma 2 zachwyca na zwiastunie ze State of Play. Nowe action-RPG wygląda świetnie

Dragon's Dogma 2 Chimera

Kilka dni temu w sieci pojawiły się niepokojące doniesienia na temat płynności Dragon’s Dogma 2 na konsolach. Capcom natomiast nie zwalnia tempa i kontynuuje kampanię promocyjną nowego action-RPG. Na wczorajszym State of Play japońska firma zaprezentowała bowiem kolejny zwiastun wspomnianej produkcji.

Capcom zaprezentował nowy zwiastun Dragon’s Dogma 2 na State of Play

Dragon’s Dogma 2 – zwiastun ze State of Play

Najnowszy zwiastun poświęcony grze Dragon’s Dogma 2 skupia się przede wszystkim na walce. Udostępnione przez Capcom fragmenty rozgrywki pozwalają przyjrzeć się m.in. starciu ze smokiem czy potyczce z przypominającym minotaura stworem. Ujęcia pokazują także kilka różnych klas postaci, które będą dostępne we wspomnianej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedziami nadchodzące action-RPG od Capcomu ma nagradzać ciekawskich graczy. Według deweloperów Dragon’s Dogma 2 zaoferuje mnóstwo opcjonalnej zawartości, której – zdaniem twórców – część użytkowników w ogóle nie zobaczy. Wygląda więc na to, że fani muszą przygotować się na ogromną i epicką przygodę.

Premiera Dragon’s Dogma 2 zaplanowana jest na 22 marca 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zamierzacie sięgnąć po nowe action-RPG od Capcomu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.