Dredge ze świetnym wynikiem sprzedaży! Niesamowity sukces rybackiego RPG zaskoczył twórców

dredge

Dredge to niezależna produkcja nowozelandzkiego studia Black Salt Games. Tytuł z gatunku RPG koncentruje się wokół wędkarstwa, a całość okraszona jest lovecraftowskim klimatem. Okazuje się, że gra cieszy się ogromną popularnością, a wyniki sprzedaży wielokrotnie przebiły oczekiwania twórców.

Dredge sprzedało się w liczbie ponad miliona egzemplarzy

Zwiastun Dredge The Pale Reach

Dredge to niezwykle interesująca produkcja o wędkarstwie z gatunku RPG. Niezależny tytuł stał się hitem, czego dowodem są między innymi w większości przytłaczająco pozytywne oceny na platformie Steam. Jak przyznają sami twórcy, nie spodziewali się tak ogromnego sukcesu.

Mieliśmy nadzieję, że może uda się sprzedać 100 tysięcy egzemplarzy w pierwszym roku. To już byłoby wspaniałe i to były nasze optymistyczne prognozy. Przebiliśmy się przez tę granicę.

Nadia Thorne

Jak się okazuje, sprzedaż Dredge przekroczyła milion egzemplarzy, co przeszło najśmielsze oczekiwania deweloperów. Ponadto założenia twórców o sprzedaży 100 tysięcy kopii gry zostały spełnione zaledwie w 24 godziny po premierze. Black Salt Games ma zatem zdecydowanie powody do zadowolenia.

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Warto również wspomnieć, że już 16 listopada 2023 roku Dredge doczeka się płatnego DLC The Pale Reach. Rozszerzenie ma zaoferować nową historię, a także kolejne elementy wyposażenia, rodzaje ryb i krabów. Pojawi się także osiem nowych osiągnięć.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.