Nowy pad do PS5 jednak bez mocniejszej baterii? Niepokojące informacje o DualSense V2

DualSense V2

Wczoraj internet obiegły wieści o nowej wersji kontrolera DualSense dla PS5. Pierwsze przecieki sugerowały, jakoby nowy pad miał posiadać między innymi mocniejszą baterię. Pozwoliłoby to na ciągłe granie nawet do 12 godzin. Dzisiaj jednak światło dzienne ujrzały nowe informacje, które podważają wczorajsze doniesienia o mocniejszym akumulatorze.

DualSense V2 wraz ze szczegółowymi danymi pojawił się w kolejnym sklepie

W ofercie niemieckiego sklepu Alternate.de pojawił się pad DualSense V2, jednakże jego szczegółowy opis zaskoczył graczy. Okazuje się bowiem, że waga oraz pojemność baterii, którą podał sklep, są dokładnie takie same jak w przypadku zwykłego DualSense. Gryzie się to zatem z wczorajszymi doniesieniami o dłuższej pracy baterii w nowym padzie.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo więc jakie dokładnie zmiany miałyby pojawić się wraz z uaktualnionym kontrolerem do PS5. Mało prawdopodobne bowiem jest, aby czas pracy na baterii został wydłużony niemal dwukrotnie przy tej samej wadze i pojemności akumulatora. W obecnej sytuacji mamy zatem dwie odmienne spekulacje i nie pozostaje nic innego jak czekać na oficjalne doniesienia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Reddit

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.