Dune Awakening na nowym zwiastunie! MMO w kosmicznym uniwersum zawitało na Summer Game Fest 2024

Dune Awakening to produkcja zapowiedziana już prawie 2 lata temu. Od tamtej pory o grze niewiele było wiadomo, poza tym, że jest survivalem MMO osadzonym w słynnym uniwersum. Tymczasem na Summer Game Fest pojawił się zwiastun produkcji, jednakże trzeba przyznać, że nie zdradza on zbyt wielu informacji.

Dune Awakening z nowym zwiastunem fabularnym na Summer Game Fest 2024

Zwiastun fabularny Dune Awakening z Summer Game Fest 2024

Nowy zwiastun z Dune Awakening pojawił się na Summer Game Fest 2024. Trailer skupia się na elementach fabularnych produkcji, a całość jest zmontowanym przerywnikiem filmowym. Na materiale nie pojawił się niestety gameplay ani data premiery.

Fani uniwersum Diuny z niecierpliwością czekają na Dune Awakening. Produkcja ma być survivalową grę MMO, która zmusi graczy do przetrwania, w delikatnie mówiąc niekorzystnych warunkach. Niestety, póki co nie jest znana data premiery tego tytułu, chociaż w internecie krążą plotki, jakoby beta tej pozycji miała wystartować pod koniec 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.