Dune Awakening zapowiedziane! Nadchodzi gratka dla fanów marki

Dune Awakening

Od pewnego czasu wiedzieliśmy, że powstaje nowa gra wideo w uniwersum Diuny. Po bardzo dobrze przyjętej strategii o nazwie Dune: Spice Wars, przyszedł czas na zaprezentowanie Dune: Awakening, za które odpowiada studio Funcom.

Dune Awakening na pierwszym trailerze

Dune Awakening – trailer

Trailer nie zdradza zbyt wielu szczegółów oprócz wizerunku bohatera i momentu „wciągnięcia” jednej z maszyn pod ziemię. To charakterystyczny element serii, którego najwidoczniej i w tej pozycji nie zabraknie.

Dune Awakening trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Gra nie pojawi się na PS4 i Xbox One. Będziemy mieli do czynienia z survivalowym MMO z ogromny, otwartym światem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.