RTS z 2022 roku może wkrótce trafić do Xbox Game Pass! Microsoft pozytywnie zaskoczy graczy?

Dune Spice Wars Xbox Game Pass

Pod koniec października Microsoft oficjalnie ujawnił listę gier, które trafią do Xbox Game Pass w pierwszej połowę listopada 2023 roku. W momencie, kiedy wszyscy oczekują na publikacji zestawienia produkcji na drugą część miesiąca, w sieci zaczęły pojawiać się całkiem wiarygodne przecieki. Wychodzi z nich, że producent Xboxów może zaskoczyć swoich subskrybentów.

Dune Spice Wars może wkrótce trafić do Xbox Game Pass

Microsoft w regularnych odsępach czasu stara się dodawać do Xbox Game Pass coraz to nowe gry. Oczywiście dzięki temu produkcja ta staje się wyjątkowo atrakcyjna dla wszystkich subskrybentów, a zwłaszcza jeśli mowa o dobrych i wysoko ocenianych grach.

Według najnowszych przecieków w drugiej połowie listopada 2023 roku do abonamentu „Zielonych” trafi Dune Spice Wars, co dla wielu osób może być nie lada niespodzianką. Do tej pory potwierdzonymi produkcjami, które miały zasilić Game Passa były Persona 5 Tactica (17 listopada) oraz Rollerdrom (28 listopada).

Możliwe więc, że gigant z Redmond przygotował coś niespodziewanego. Biorąc pod uwagę, że mowa tutaj o RTS-ie z 2022 roku, który został przyjęty dość ciepło przez graczy, to naprawdę można mieć spore powody do zadowolenia.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 50 cali

Trzeba jednak pamiętać, że na ten moment są to nieoficjalne informacje i do momentu potwierdzenia przez Microsoft warto podchodzić do tego z dystansem. Jeśli jednak spekulacje okażą się prawdziwe, to abonament ten wzbogaci się o wartą uwagi perełkę.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.