Dungeons 3 i dwie inne gry dostępne za darmo w ramach za darmo przez weekend. Oferta Xbox Free Play Days ujawniona

Xbox Free Play Days

Czwartek to czas, kiedy Microsoft zgodnie z tradycją ujawnia gry, które dostępne będą za darmo przez najbliższy weekend w ramach Xbox Free Play Days. Tym razem na posiadaczy konsol Xbox z aktywnymi abonamentami Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate czekają kolejne trzy ciekawe pozycje. Tym razem do dyspozycji graczy oddane zostaną Dungeons 3, Eiyuden Chronicle: Rising oraz I Am Fish.

Dungeons 3, Eiyuden Chronicle: Rising i I Am Fish za darmo w ramach Xbox Free Play Days (18-21 kwietnia)

Dungeons 3 – trailer

Jak co prawie każdy weekend posiadacze abonamentu od Microsoftu mogą przetestować i sprawdzić kilka wybranych produkcji, udostępnianych za darmo. Oczywiście jest to opcja limitowana czasowo i w tym przypadku wszystkie trzy wymienione poniżej gry dostępne są do najbliższej niedzieli 21 kwietnia.

Nie przedłużając bardziej, oto pełna lista gier dostępna w ramach Xbox Free Play Days:

W tym tygodniu oferta Free Play Days nie jest tak zjawiskowa, jak ostatnio, choć nadal trzeba przyznać, że nie jest aż tak tragicznie. Zamierzacie sprawdzić którąś z tych gier? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Xbox Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.