Duskers za darmo w Epic Games Store

Duskers

Już dziś gracze mogą przypisać do swoich bibliotek kolejną darmową grę z Epic Games Store. Tym razem jest to Duskers, czyli ambitny indyk z 2016 roku. Produkcja pozostanie darmowa jeszcze przez niecały tydzień.

Duskers za darmo

Zwiastun Duskers

Darmową grą na ten tydzień w Epic Games Store okazało się Duskers. Produkcja została stworzona przez studio Misfits Attic i wydana w 2016 roku tylko na PC-ty. To ciekawa strategia, w której zadaniem gracza jest pilotowanie dronów w celu odnalezienia przedmiotów niezbędnych do przetrwania i odkrycia powodu, dla którego wszechświat stał się opuszczony.

Zobacz też: Najlepsze gry strzelanki

Osoby zainteresowane pozyskaniem Duskers za darmo mają na to czas do 2 marca do godziny 16:59. Tego dnia o 17:00 będziemy mogli z kolei nabyć bez żadnych kosztów kolejną „darmówkę” z Epic Games Store – Rise of Industry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.