Duskers za darmo w Epic Games Store

Duskers

Już dziś gracze mogą przypisać do swoich bibliotek kolejną darmową grę z Epic Games Store. Tym razem jest to Duskers, czyli ambitny indyk z 2016 roku. Produkcja pozostanie darmowa jeszcze przez niecały tydzień.

REKLAMA

Duskers za darmo

Zwiastun Duskers

Darmową grą na ten tydzień w Epic Games Store okazało się Duskers. Produkcja została stworzona przez studio Misfits Attic i wydana w 2016 roku tylko na PC-ty. To ciekawa strategia, w której zadaniem gracza jest pilotowanie dronów w celu odnalezienia przedmiotów niezbędnych do przetrwania i odkrycia powodu, dla którego wszechświat stał się opuszczony.

Zobacz też: Najlepsze gry strzelanki

Osoby zainteresowane pozyskaniem Duskers za darmo mają na to czas do 2 marca do godziny 16:59. Tego dnia o 17:00 będziemy mogli z kolei nabyć bez żadnych kosztów kolejną „darmówkę” z Epic Games Store – Rise of Industry.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać