Oferta Xbox Game Pass Core znów rozbudowana! Usługę wzmocnią 3 nowe gry, w tym polski hicior

Xbox Game Pass Core

Właśnie poznaliśmy drugą część oferty Xbox Game Pass na kwiecień. To jednak nie koniec niespodzianek, bo Microsoft zapowiedział też kolejne wzmocnienie Xbox Game Pass Core. Najtańszy plan usługi wzbogaci się o 3 kolejne pozycje.

Dwarf in Deep Rock Galactic, Superhot: Mind Control Delete i Wreckfest trafią do Xbox Game Pass Core

Xbox Game Pass Core kwiecień 2024
Xbox Game Pass Core – gry na kwiecień 2024

Xbox Game Pass Core to usługa, która została wymyślona jako zastępca Xbox Live Gold. Chodzi w niej przede wszystkim o dostęp do rozgrywki multiplayer na konsolach, ale Microsoft obiecał też, że co jakiś czas będzie ją wzmacniał nowymi grami w ramach abonamentu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tak więc dziś przyszedł kolejny taki moment. Przy okazji odsłonienia drugiej transzy gier w Xbox Game Pass na kwiecień 2024 dowiedzieliśmy się też, jakie produkcje trafią do Xbox Game Pass Core.

Są to Dwarf in Deep Rock Galactic, Wreckfest i bardzo ciepło przyjęty polski hit – Superhot: Mind Control Delete. Trzeba przyznać, że – jak na najtańszy plan subskrypcji – jest to dosyć solidne urozmaicenie oferty.

Wszystkie powyższe tytuły znajdą się w Xbox Game Pass Core już 23 kwietnia. Nie pozostaje nam więc już nic innego, niż tylko na nie czekać!

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.