Klasyczne gry RPG z Game Boy Advance zmierzają do Nintendo Switch Online! Oferta na styczeń 2024 ujawniona

Nintendo Switch Online

Nintendo zaprezentowało swoją ofertę dla abonentów pakietu Nintendo Switch Online + Expansion Pass na styczeń 2024 roku. Do usługi trafią dwie uznane części klasycznej gry RPG wydanej pierwotnie na Game Boy Advance. W komentarzach pod filmem prezentującym ofertę, gracze nie kryją dużego zadowolenia.

Usługa Nintendo Switch Online + Expansion Pass na styczeń 2024 wzbogaci się o dwie uznane gry RPG

Oferta Nintendo Switch Online + Expansion Pass na styczeń 2024 roku

Konkretnie mowa o dwóch częściach Golden Sun, czyli grach jRPG, które pierwotnie ukazały się na GameBoy Advance. Tytuły swoją premierę miały odpowiednio w 2001 i 2002 roku i zebrały wówczas wyśmienite oceny w recenzjach. Ich debiut w usłudze Nintendo Switch Online planowany jest na 17 stycznia tego roku.

Oferta na styczeń zaprezentowana przez Nintendo cieszy się dużym uznaniem pośród graczy. Pod filmem na YouTube nie brakuje przychylnych komentarzy osób, które wspominają Golden Sun z czasów GBA. Osoby, ktore nie miały okazji zagrać w te kultowe produkcje w okolicach premiery, teraz będą miały świetną okazję, aby nadrobić zaległości!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: VGC

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Najnowsze promocje

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.