Dying Light 2 Krwawa Jatka już dostępne do pobrania! Ogromna aktualizacja wprowadza sporo zmian

Dying Light 2 Krwawa Jatka

Zapowiadana wcześniej przez Techland aktualizacja do Dying Light 2 o nazwie Krwawa Jatka jest już dostępna do pobrania. Uaktualnienie wprowadza do gry sporo zmian, w tym ulepszenia systemu walki oraz fizyki. Ich pełna lista jest jednak sporo większa.

Debiut aktualizacji Dying Light 2 Krwawa Jatka

Zwiastun Dying Light 2 Krwawa Jatka

Techland ogłosił właśnie debiut aktualizacji Dying Light 2 Krwawa Jatka. Uaktualnienie debiutuje w przededniu konkurencyjnego Dead Island 2 oraz rozbudowuje rodzimą produkcję o wiele różnorakich ulepszeń.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W kwestii listy zmian najwięcej mówi się o ulepszonym systemie walki i fizyki. Nowości obejmują również m.in. modyfikacje w wyglądzie strojów, craftingu czy poprawę błędów w rozgrywce.

Osoby chcące poznać pełny opis aktualizacji Krwawej Jatki mogą się z nim zapoznać w tym miejscu. Warto też przypomnieć o zaplanowanym na godzinę 20:00 dzisiejszym streamie Techlandu, na którym będziemy mogli zapoznać się z patchem na żywo.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Dying Light 2 pojawiło się na rynku 4 kwietnia 2022 roku. Produkcja jest dostępna na PC, PS4, Xboxa One, Xboxa Series X|S, PS5 i Nintendo Switch.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.