Dying Light 2 Bloody Ties ze zwiastunem i szczegółami! Jesteście gotowi na krwawe starcia na arenie?

Dying Light 2 Bloody Ties

Zgodnie z zapowiedzią dodatek Bloody Ties do gry Dying Light 2 zadebiutuje już w tym tygodniu. Nic więc dziwnego, że Techland postanowił zaprosić graczy na kolejny odcinek serii Dying2Know, gdzie zaprezentowano nowy zwiastun wspomnianego rozszerzenia. Deweloperzy z polskiego studia podzielili się również kilkoma szczegółami na temat nadchodzącego fabularnego DLC i ujawnili, na jakie atrakcje mogą liczyć gracze.

Techland dzieli się szczegółami na temat dodatku Bloody Ties do Dying Light 2

Dying Light 2 Bloody Ties – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Największą nowością w Dying Light 2 Bloody Ties będzie zupełnie nowa lokacja o nazwie Carnage Hall – dawny gmach opery przerobiony na „elitarną arenę”, na której toczone są „krwawe walki”. Gracze, którzy będą chcieli wziąć udział w brutalnych starciach, będą musieli jednak w pierwszej kolejności dowieść swej wartości i ukończyć „trzy trudne próby”. Poczynania śmiałków będą natomiast obserwowane i oceniane przez „tajemniczych selekcjonerów”.

W Carnage Hall użytkownicy spotkają także „barwne postacie”, a także nowych przeciwników i broni. Dzięki sukcesom na arenie gracze będą mogli zdobyć również nowy sprzęt o nazwie „Manica Rzezi”, czyli rodzaj pancerza wyglądający jak rękawica, który pozwoli blokować potężne ciosy przeciwników, a z czasem – dzięki modyfikacjom – umożliwi również rażenie oponentów prądem lub ich podpalanie. Zdobycie wspomnianego gadżetu będzie wiązało się jednak z koniecznością pokonania czempiona areny zwanego Czachą.

Zobacz też: Stare gry na PC i konsole

Dying Light 2 Bloody Ties zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S już 10 listopada, czyli w najbliższy czwartek. Gracze, którzy kupią dodatek w przedsprzedaży lub w dniu jego premiery, otrzymają dodatkowo pakiet „Aristocrat” zawierający dodatkową broń oraz specjalny strój. Zamierzacie zagrać w pierwsze fabularne rozszerzenie do produkcji Techlandu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z