Odbierz DLC do Dying Light za darmo na PC! Miła niespodzianka od Techlandu

Dying Light Shu Warrior Bundle

Pierwsza odsłona Dying Light mimo dziewięciu lat na karku nadal jest bardzo interesującą pozycją, zwłaszcza dla wszystkich lubiących klimaty oscylujące wokół postapokaliptycznych klimatów. Do dziś tytuł ten cieszy się sporym uznaniem graczy i w niektórych przypadkach uznawany jest on za lepszą grę niż kontynuacja. Techland najwidoczniej zdaje sobie z tego sprawę i udostępnił właśnie jedno DLC do tej gry i to zupełnie za darmo.

Dying Light z darmowym DLC

Dying Light Shu Warrior Bundle
Dying Light Shu Warrior Bundle

DLC do Dying Light zatytułowane Shu Warrior Bundle to całkowicie przeceniony zestaw dodający do gry kilka ciekawych sprzętów i dodatków wizualnych. W jego ramach otrzymać można nowe lakierowanie pojazdu, ubranie, ale także plany trzech nowych broni, w tym kuszy nazwanej Podmuch Wiatru, którą da się wytworzyć z materiałów dostępnych w podstawowej wersji gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fani starć w zwarciu na pewno chętniej spojrzą na miecz Dao Skaczącego Tygrysa, który nie tylko wygląda bardzo efektownie, ale po kilku udanych ciosach staje się wyjątkowo efektywny. Podobnie jest w przypadku halabardy Smocze Ji, której niszczycielska moc może dawać sporo satysfakcji.

DLC Shu Warrior Bundle dostępne jest na Steamie całkowicie za darmo i już teraz można przypisać je do swojego konta. Dla wielu może być to świetna okazja, aby wrócić do Dying Light i przeżyć całkiem ciekawą przygodę raz jeszcze.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.