EA Originals zmienia swoją politykę. Zespół zajmie się wydawaniem także większych gier

EA Originals

EA Originals można nazwać czymś w rodzaju pododdziału Electronic Arts. Zespół ten skupiał się w przeszłości na wydawaniu gier niezależnych twórców współpracujących z firmą, ale sytuacja ta wkrótce ulegnie zmianie. Wydawca zajmie się bowiem publikowaniem także większych tytułów.

EA Originals zacznie wydawać większe tytuły, ale nie zrezygnuje całkowicie z gier indie

Zwiastun Wild Hearts

EA Originals dotychczas ma na swoim koncie wydawniczym takie gry jak It Takes Two, obydwie części Unravel czy Fe. Te niezależne tytuły zostały bardzo ciepło przyjęte przez fanów, więc zespół zamierza teraz podjąć się nowych wyzwań i skupić również na premierach większych produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Odchodzimy od niszowości na rzecz śmiałości i odwagi. I przyciągamy wiele pozytywnych opinii od prasy i konsumentów.

Jeff Gamon, dyrektor generalny EA Partners

Słowa te wydają się dobrze potwierdzać ostatnie działania EA Originals. Zespół zajmie się bowiem wydaniem Wild Hearts i Immortals of Aveum – są to gry, które wydają się znacznie większe niż te dotychczas wydane przez firmę.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić?

Gamon zapewnił jednocześnie, że EA Originals nie zrezygnuje całkowicie z „indyków”. Te nadal będą mieć swoje miejsce w planach wydawniczych oddziału.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.