EA Play na PC i PlayStation dostępne od 3 zł! Ruszyła rewelacyjna promocja

EA Play logo

EA Play to usługa subskrypcyjna, która umożliwia dostęp do największych hitów „Elektroników” w zamian za stałą opłatę. Od niedawna użytkownicy komputerów oraz PlayStation mogą sprawdzić jej ofertę w niższej cenie. Promocja potrwa wyłącznie do początku sierpnia.

EA Play na PC i PlayStation – 1 miesiąc w promocyjnej cenie dla nowych użytkowników

Zwiastun FIFA 23

Dzięki EA Play subskrybenci mogą zagrywać się w takie hity, jak Need for Speed Unbound, FIFA 23 czy Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Usługa od jakiegoś czasu jest częścią PC i Xbox Game Pass Ultimate, ale można ją też zakupić osobno w standardowej cenie 14,99 zł miesięcznie.

Aby jednak zachęcić nowych użytkowników do przetestowania abonamentu, EA ogłosiło niedawno start ciekawej promocji. Dzięki niej można sprawdzić pierwszy miesiąc subskrypcji za zaledwie kilka złotych:

Co ważne, po upływie 31 dni subskrypcja przywraca standardową cenę. Osoby niechętne do jej dalszego opłacania powinny więc o tym pamiętać, aby zawczasu zrezygnować z abonamentu.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Oferta promocyjna obowiązuje tylko do 4 sierpnia. Jeżeli do tej pory ktoś nie miał okazji skorzystać z EA Play, to zdecydowanie warto się nad nią zastanowić.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.