EA Play znów w promocji za 5 zł! Posiadacze PS4 i PS5 będą mogli sprawdzić EA Sports FC 24 za bezcen

EA Play logo

Niedawno dowiedzieliśmy się, że subskrypcja EA Play znów jest dostępna w promocyjnej cenie. Tym razem niestety wyłącznie na PS4 i PS5. Oferta dotyczy abonamentu na 1 miesiąc.

EA Play za 5 zł na PS4 i PS5

EA Play
EA Play

Co jakiś czas EA Play jest dostępne w promocyjnej cenie. Tak jest też i tym razem, gdy to przecena na abonament pojawiła się w PS Store.

Oferta dotyczy zarówno PS4, jak i PS5. Po upływie 1 miesiąca usługa zacznie zaliczać nam standardową kwotę w wysokości 14,99 zł, ale z opłaty można zrezygnować natychmiastowo po wykupieniu omawianej zniżki.

Warto wspomnieć, że promocja jest skierowana do nowych i powracających użytkowników. Przypomnijmy również, że powyższa cena obowiązuje od 15 do 30 września.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Kup EA Sports FC 24

Okazja na tańsze EA Play pojawiła się w wyśmienitym momencie. Subskrybenci usługi uzyskają bowiem wcześniejszy, 10-godzinny dostęp do EA Sports FC 24. Taka opcja pojawi się już 22 września.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.