Co jakiś czas EA Play jest dostępne na różnych platformach w tańszej cenie. Właśnie wystartowano z kolejną tego typu promocją na miesiąc abonamentu na Xboxach. Całość kosztuje teraz zaledwie 4 zł.
1 miesąc EA Play na Xboxach za 4 zł

Jeśli ktoś myślał nad zagraniem w największe tytuły EA, to teraz jest ku temu najlepsza okazja. Firma wystartowała bowiem z kolejną promocją na abonament EA Play na Xboxach.
Subskrypcja kosztuje teraz zaledwie 4 zł. Za kwotę tę otrzymamy pełnoprawny dostęp do niej na cały miesiąc:
Jedna uwaga: abonament odnawia się automatycznie. Musimy o tym pamiętać, poniewaz po upłynięciu jednego miesiąca zacznie on nam naliczać standardową cenę, która wynosi 24,90 zł.
Przypomnijmy też, że z oferty nie muszą korzystać subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass. EA Play jest bowiem już częścią tych planów subskrypcji „Zielonych”.
Źródło: Xbox








Dyskusja na temat wpisu
Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.