EA Play na Xboxa i PlayStation za 5 zł! Zagrajcie w Dead Space Remake za prawdziwe grosze

EA Play

Jak wszyscy dobrze wiemy, Dead Space Remake trafił ostatnio do Xbox Game Pass. Stało się to za sprawą EA Play, które jest częścią planów Ultimate oraz PC usługi Microsoftu. Tymczasem „Elektronicy” właśnie znów przecenili swój własny abonament, dzięki czemu możecie sprawdzić ich świetny horror za jeszcze mniejsze pieniądze.

EA Play za 5 zł na PlayStation i Xboxa

EA Play logo
EA Play

To żadna nowość, bo EA Play jest przeceniane co jakiś czas. Tym razem zniżkowa oferta dotyczy jednak posiadaczy wszystkich „głównych” konsol – PS4, PS5, Xboxa One i Xboxów Series X|S.

Oferta wystartowała dzisiaj i potrwa do 17 listopada. Tylko do tego dnia gracze mogą wykupić abonament EA za śmiesznie niską kwotę.

Jak zaznaczyliśmy na samym początku, ostatnio do usługi trafił hitowy Dead Space. Dzięki temu możemy przejść jedną z najlepszych gier tego roku za zaledwie kilka złotych. A wraz z nią szereg innych, wyśmienitych tytułów.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Na samym końcu przypomnijmy, że po upływie 1 miesiąca od aktywacji z naszego konta zostanie pobrana standardowa kwota 14,99 zł. Osoby, które nie będą chciały kontynuować subskrypcji, powinny więc o tym pamiętać i zawczasu z niej zrezygnować.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.