Aż 11 kart piłkarzy w EA Sports FC 24 dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate! Rzadki bonus już dostępny do odbioru

EA Sports FC 24 Euro 2024

EA Sports FC 24 jest już częścią Xbox Game Pass za sprawą EA Play. Warto wspomnieć, że przy lipcowym ogłoszeniu nowych gier w usłudze Microsoftu trafił do niej również bonus dla fanów tego piłkarskiego symulatora. Jest on już dostępny do odebrania.

11 rzadkich złotych kart piłkarzy w EA Sports FC 24 dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun EA Sports FC 24

Lipcowa oferta Xbox Game Pass mogła być lepsza, ale częściowo ratują to bonusy planu Ultimate. Przede wszystkim ten dla graczy EA Sports FC 24.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Już teraz bowiem abonenci usługi mogą odebrać aż 11 rzadkich złotych kart piłkarzy. Jakby tego było mało, Microsoft sprezentował nam również kartę zawodnika z drużyny roku, choć w tym przypadku mowa niestety wyłącznie o wypożyczeniu.

To doskonała okazja, aby rozpocząć zabawę z trybem Ultimate Team. Taka liczba złotych kart umożliwi nam bowiem zbudowanie pierwszego, całkiem dobrego składu. Ten naturalnie powinien przerosnąć początkowe brązowe i srebrne paczki.

Aby skorzystać z bonusu, wystarczy odwiedzić zakładkę „Korzyści” na konsolach Xbox lub w aplikacji Xbox Game Pass na PC lub urządzeniu mobilnym. Pakiet jest dostępny do 2 sierpnia 2024 roku.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.