EA Sports FC 24 z ogromną aktualizacją Euro 2024! Gratka dla fanów futbolu zupełnie ZA DARMO

EA Sports FC 24 Euro 2024

Piłkarskie mistrzostwa Europy 2024 zbliżają się wielkimi krokami, co samo w sobie jest wielkim świętem dla każdego fana futbolu. Nie dziwi więc, że aktualnie najpopularniejsza gra o tej tematyce, czyli EA Sports FC 24 musi w jakiś sposób nawiązać do tego wydarzenia. Z tego też powodu gracze mogą spodziewać się wielkiej aktualizacji, która trafi do tej produkcji już niebawem.

Euro 2024 zawita także do EA Sports FC 24

Zgodnie z zapowiedzią, jaka pojawiła się na Twitterowym koncie EA Sports FC 24, już jutro (6 czerwca 2024) do gry trafi ogromna aktualizacja dodająca turniej Euro 2024. Na ten moment nie poznaliśmy żadnych dodatkowych szczegółów z tym związanych, przez co trudno ocenić, co ostatecznie zagości w tym trybie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na pewno wiele osób ucieszyłoby się na wieść o tym, że EA Sports doda po prostu dodatkowe tryby do gry single-player oraz online, gdzie gracze mogliby mierzyć się ze sobą w trybach podobnych do Ultimate Team. Nie można też wykluczyć, że będzie to bardziej drobny dodatek, gdzie nowości będą bardziej kosmetycznie nawiązywać do Mistrzostw Europy.

EA Sports FC 24
EA Sports FC 24

Najważniejsze w tym wszystkim jednak jest to, że cała ta zawartość trafi do EA Sports FC 24 zupełnie za darmo. Jest to miły gest ze strony wydawcy, który może w ten sposób zachęcić do zabawy całkiem sporo osób, które szukać będą dodatkowej rozrywki związanej ze sportem podczas nadchodzących mistrzostw.

Aktualizacja Euro 2024 będzie dostępna na wszystkich platformach, na jakich pojawiła się podstawowa wersja gry, czyli na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Fani wirtualnego futbolu mają więc na co czekać!

Źródło: Twitter/X: EA Sports FC

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.