EA Sports FC 25 bez licencji jednego z największych klubów Europy. Gra traci wsparcie potężnej marki

EA Sports FC 24

EA bez wątpienia jest właścicielem największej liczby licencji na ligi, drużyny i piłkarzy. Niemniej najnowsza odsłona serii i tak straci naprawdę znaną firmę. To po raz kolejny ekipa z Serie A.

EA Sports FC 25 bez licencji na Inter Mediolan

To już oficjalne. Inter Mediolan podpisał umowę z Konami, więc pojawi się w grze eFootball. I tym samym zniknie też z konkurencyjnej serii od EA.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dlatego też EA Sports FC 25 zaprezentuje nam fikcyjną, wzorowaną na Interze drużynę Milano Calcio. Nazwiska i wizreunek piłkarzy pozostaną realne, ale to by było na tyle z prawdziwości ekipy z Mediolanu.

Przypomnijmy, że to kolejna ekipa z włoskiej Serie A, która nie będzie licencjonowana. W EA Sports FC 24 nie mogliśmy zobaczyć aż 4 prawdziwych zespołów: AS Romy, Napoli, Lazio, i Atalanty.

Wcześniej podobnie wyglądało to z Juventusem, ale drużyna ta powróciła już do współpracy z EA. Do tego momentu była znana w grze jako Piemonte Calcio.

Źródło: Sportbible

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2476 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.