EA Sports FC 24 zaprezentowało honorowe wyróżnienia TOTY! Gracze wybrali 12 członków Drużyn Roku

EA Sports FC 24

Jakiś czas temu poznaliśmy składy męskich oraz żeńskich Drużyn Roku w EA Sports FC 24. Teraz „Elektronicy” poinformowali dodatkowo o honorowych wyróżnieniach, czyli piłkarzu i piłkarce, którzy stali się 12. członkami zespołów. Zawodnicy ci zostali wybrani w drodze głosowania przez graczy.

Cristiano Ronaldo i Alexandra Popp wyróżnieni jako 12 zawodnicy TOTY

Dziś EA poinformowało o wynikach głosowania, które miało wyróżnić 12 zawodników Drużyn Roku. Do składu TOTY dołączyli więc kolejny piłkarz i piłkarka.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wśród mężczyzn zwyciężył Cristiano Ronaldo. Jeśli chodzi natomiast o żeńską drużynę, gracze zdecydowali się przyznać wyróżnienie Alexandrze Popp z Wolfsburga.

Ponadto „Elektronicy” przyznali dodatkowe wyróżnienia zawodnikom, którzy byli blisko zwycięstwa w głosowaniu. Otrzymają oni wyjątkowe przedmioty specjalne, które jednak będą nieco słabsze od przedmiotów TOTY. Do grona tego należą Min-jae Kim, Olga Carmona, Trent Alexander-Arnold, Ederson, Jamal Musiala, Bernardo Silva, Federico Valverde, Bernardo Silva, Harry Kane, Kadidiatou Diani, Mohamed Salah i Vinícius Júnior.

EA Sports FC 24 pojawiło się na rynku 29 września 2023 roku. Gra jest dostępna na PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S, PS4, PS5 i Nintendo Switch.

Źródło: Informacja prasowa - EA

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.